З огляду на зростаючу культуру споживання води великої популярності набувають фасовані мінеральні води (ФМВ). Стадії технологічного процесу фасування МВ можуть вплинути на хімічний склад та мікробіологічний стан МВ − знизити їх безпечність/якість.
Про доцільність розробки та впровадження інтегрованої системи менеджменту виробництва фасованих мінеральних вод, заснованої на управлінні ризиками / А. Ю. Кисилевська, Х. О. Коєва, Л. О. Стоянова, О. В. Олексійчук // Вода в харчовій промисловості : зб. тез доп. Х Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених, аспірантів і студентів, Одеса, 21–22 березня 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса : ОНАХТ, 2019. – с. 9.
фасовані мінеральні води, мінеральні води, інтегрована система менеджменту