Конструювання навчальних дисциплін

Якість підготовки навчальних дисциплін визначає якість професійних знань, що здобуваються студентами. При підготовці (і відновленні) навчальних дисциплін необхідно враховувати показники їх ефективності, які згодом будуть застосовані для оцінки якості цих дисциплін. Аналіз педагогічної літератури показує, що в цей час, тобто при переході на кредитно-модульну систему організації навчального процесу у вузах, задача оцінки якості навчання студентів належить до актуальних.
Ліщенко, Н.В. Конструювання навчальних дисциплін / Н.В. Ліщенко // Сучасні тенденції викладання у вищій школі: інформаційні та інноваційні технології навчання : електрон. зб. тез. 44-ї наук.-метод. конф. викл. акад., Одеса, [10-11 квіт.] 2013 р. / ОНАХТ. – Одеса, 2013. - С. 194.
навчальний процес, вищі навчальні заклади