Модель підготовки фахових молодших бакалаврів та система формування професійних компетенцій випускника закладу фахової передвищої освіти в сучасних умовах : [45] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 45
Issue DateTitleAuthor(s)
2022Сучасні вимоги до оцінювання результатів навчання здобувача освітиМолла, В. П.
2022Самостійна робота студентів, як передумова підвищення якості освітиШвець, Л. І.
2022Дослідницька робота, дипломні проекти – результат одержаних знань, умінь, навичок та професійних компетенцій.Петушенко, С. М.
2022Дослідницька робота, дипломні проєкти – результат одержаних знань, умінь, навичок та професійних компетенцій, шляхи реалізаціїКузнецова, П. В.
2022Сучасні методологічні підходи до організації та здійснення практичної підготовки випускника (плани, програми, результати)Точилкін, Ю. Г.
2022Формування професійних навичок та відповідної компетентності випускника в ході практичної підготовкиМатіїк, В. І.
2022Формування професійно-творчих умінь майбутніх фахівців (із досвіду роботи циклової комісії спецдисциплін легкої промисловості)Кузіна, Н. В.
2022Формування професійних навичок та відповідної компетентності випускника в ході практичної підготовки за спеціальністю 051 «Економіка»Шимко, О. В.
2022Формування професійних навичок та відповідних компетенцій випускника в ході практичної підготовки в учбових майстернях коледжуБородулін, В. В.
2022Роль і місце практикуму , як навчального процесу в коледжі.Беркань, Іг. В.
2022Організація виховної роботи умовах дистанційного навчанняРяба, А. О.
2022Позааудиторна робота здобувача освіти фаховому коледжіКраснієнко, Н. В.
2022Позааудиторна робота студентів, як один із чинників особистісного та професіонального становлення майбутніх фахівців.Комар, Н. М.
2022Позааудиторна робота студентів, як один із чинників особистісного та професійного становлення майбутніх фахівців (із власного досвіду)Замошнікова, Н. Є.
2022Позааудиторна робота студентів, як один з чинників особистісного та професійного становлення майбутніх фахівців (з досвіду роботи)Селіванов, А. П.
2022Робота класного керівника учбової групи, як ключового суб‘єкту формування особистості здобувача освітиБурундукова, М. М.
2022Інноваційні підходи до застосування технологій дистанційного навчання на заняттях з української мови (з власного досвіду)Коннікова, О. К.
2022Оптимізація процесу формування культури здоров'я здобувачів освіти коледжу засобами студентського самоврядування.Спірженко, Р. І.
2022Інноваційні форми і методи виховної роботи у реалізації інтелектуального, духовного, морального виховання здобувачів освіти у коледжіДевятьярова, Л. І.
2022Концепція нового підходу взаємовідносин викладача та студента в умовах сучасного суспільстваОлійник, К. О.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 45