Наукові доробки ОНТУ (ONUT scientific researches)
Постійне посилання на фонд
Переглянути
Перегляд Наукові доробки ОНТУ (ONUT scientific researches) за Назва
Зараз показуємо 1 - 20 з 16729
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- Документ3-D візуалізація авторадіограмм радіоактивних частинок(2023) Новіков А. М.Радіаційний моніторинг (спостереження, аналіз та прогноз) стану навколишнього середовища, моделювання та прогноз поширення радіоактивного забруднення посідають важливе місце в проблемах екологічної безпеки. Визначення дисперсного складу радіоактивних аерозолів являється досить важливим, як для прогнозування поширення радіоактивного забруднення так і для оцінки дози опромінення при інгаляційному надходженні радіоактивних речовин в організм людини [1 - 3]. Використання імпакторів для пробовідбору в поєднанні з авторадіографією надає можливість досліджувати аерозольні частинки різних діапазонів аеродинамічних діаметрів.
- Документ3-D тур ОНАХТ(2019) Дударець, К. В.; Снігур, Т. С.Основною метою роботи являється створення програмного продукту, в даному випадку це сайт з 3-d туром по інституту.
- Документ30 років монреальського протоколу. Стратегії в сфері обігу озоноруйнуючих холодоагентів(2017) Возний, В. Ф.2017 р. – рік 30-тиріччя Монреальського протоколу про речовини, що руйнують Озоновий шар Землі. МП є правонаступником Віденської конвенції від 22 березня 1985 р. Вступив в дію МП з 01 січня 1989 року і на даний час є практично єдиною угодою світового співтовариства, яку підписали 203 країни світу, графік виконання вимог якої успішно виконується практично в усіх країн світу.
- Документ3D printer as a way of materialization of both creativness and engineering thought(2016) Yehorov, V.; Golubkov, P.; Shipko, A.
- Документ3D анимация персонажей(2018) Манзенко, В.Работа 3d аниматоров — колоссальный труд, позволяющий создать не просто двигающуюся картинку, но и вполне достоверную реальность вокруг. Как создается трехмерная анимация и какие чудеса можно сотворить умеючи, разберем подробнее в статье.
- Документ3D візуалізація операції штампування(2020) Сергеев, М. А.Сьогодні 3D-технології є одним з найважливіших напрямків автоматизації проектування, ні у кого вже немає сумнівів у необхідності їх застосування як на стадії проектування, так і безпосередньо при будівництві промислових об'єктів.
- Документ3D моделювання ігрового персонажу(2020) Вилков, В. С.Одна з найвідоміших сфер застосування тривимірної графіки – це 3D моделювання для ігор. При розробці комп'ютерних ігор 3d-дизайнери та 3d-моделлери можуть створити практично будь-яку модель 3д персонажа і тривимірну реальність, анімацію та відео-фрагменти – реалістичні, з високим ступенем деталізації.
- Документ3D-modeling of the interior of the rooms by cloud technologies(2020) Tsybulnyk, O.The work considers the possibility of using 3D-modeling technology for interior design of restaurant premises; criteria were determined and on-line applications designed for 3D interior design were compared, their advantages and disadvantages are defined. The example of one of the on-line services describes how to design an interior project for a pop art youth café.
- Документ3D-друк в будівництві(2020) Бондаренко, В. Г.; Крупник, Є. Ю.У 2014 році почалося активне будівництво будівель за допомогою 3D-принтера, в якості основного матеріалу використовували бетон. У тому ж році компанія з Китаю WinSun запланувала будівництво десяти 3D-друкованих будинків, і звести їх, вони планували за добу.
- Документ3D-друк в медицині(2020) Бондаренко, В. Г.; Григорюк, Д. К.На даний момент 3D-друк використовується в стоматології, трансплантології, пластичної хірургії, травматології, протезуванні і багатьох інших галузях медицини. Серед безлічі напрямків 3D-друку в медицині можна виділити найбільш розвинені.
- Документ3абезпечення продовольчої безпеки регіону в умовах сталого розвитку: теорія, методологія, практика(ОНАХТ, 2021-04-22) Кордзая, Н. Р.Дисертація на здобуття наукового ступня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.05 - розвиток продуктивних сил i регіональна економіка. У дисертаційнійроботі на основі теоретичного узагальнення обгрунтовано методологічні та методичні засади і розроблено практичні рекомендації щодо вирішення важливої наукової і практичної проблеми із забезпечення продовольчої безпеки Причорноморського регіону та визначення пріоритетів розвйтку агропродовольчої сфери в умовах сталого поступу економіки. 3 метою забезпечення рекомендованого рівня достатності певного виду продовольства (харчових продуктах) країни чи окремого регіону, запропоновано авторський методичний підхід до визначення індексу продовольчого самозабезпечення peгіону за певним видом продукції (ІС). Доведено, що стандартизація, як гарант якості та безпечності продукції, функціонально реалізуеться в контексті наукового, технічного, господарського, економічного, юридичного, естетичного і політичного аспектах, сприяє оптиматіьному впорядкуванню досліджуваних об'єктів для поліпшення якості продукції і як слідство підвищення ефективності виробництва з одного боку, а з іншого - удосконалення організації управління народним господарством, розвиток міжнародного економічного, наукового і технічного співробітництва. У результаті дослідження встановлено, що активізація зовнішньо-економічних та інвестиційних процесів з метою переходу на нову доктрину виробничо-текнологічних та соціально-економічних стандартів сталого регіонального розвитку агропродовольчої сфери та інноваційної моделі забезпечення продовольчої безпеки Причорноморського peгioнy можлива за умови запровадження системи Спеціального регіонального сільського господарства (СРСГ), як інноваційної стратегії активного та відповідального агропродовольчого виробиицтва.
- Документ4-квазипланарные отображения пространств со специальной полиаффинорной структурой(2017) Хаддад, М.; Курбатова, И. Н.
- Документ40-а науково-методична конференція "Науково-методологічні основи вдосконалення системи підготовки фахівців для харчової та зернопереробної промисловостей"(Одеська національна академія харчових технологій, 2009)
- Документ41-а науково-методична конференція «Науково-методологічні основи практичної підготовки фахівців для харчової та зернопереробної галузей». Ч. 1(Одеська національна академія харчових технологій, 2010)
- Документ41-а науково-методична конференція «Науково-методологічні основи практичної підготовки фахівців для харчової та зернопереробної галузей». Ч. 2(Одеська національна академія харчових технологій, 2010)
- Документ42-а науково-методична конференція "Підвищення професійних компетенцій в умовах оновлення змісту вищої освіти". Ч. 1(Одеська національна академія харчових технологій, 2011)
- Документ42-а науково-методична конференція "Підвищення професійних компетенцій в умовах оновлення змісту вищої освіти". Ч. 2(Одеська національна академія харчових технологій, 2011)
- Документ43-а науково-методична конференція "Науково-методологічні основи запровадження системного підходу при підготовці фахівців для харчової та зернопереробної галузі". Ч. 1(Одеська національна академія харчових технологій, 2012)
- Документ43-а науково-методична конференція "Науково-методологічні основи запровадження системного підходу при підготовці фахівців для харчової та зернопереробної галузі". Ч. 2(Одеська національна академія харчових технологій, 2012)
- Документ44-а науково-методична конференція "Сучасні тенденції викладання у вищій школі: інформаційні та інноваційні технології навчання"(Одеська національна академія харчових технологій, 2013)