Група 2БКВ-04
Постійне посилання зібрання
Переглянути
Перегляд Група 2БКВ-04 за Дата публікації
Зараз показуємо 1 - 20 з 30
Результатів на сторінці
Налаштування сортування
- ДокументРозробка дахових кондиціонерів для торгового центру Леруа Мерлен площею 13000 м2(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Сафін Костянтин РустамовичЧерез досить значну кубатуру торгових залів в процесі проектування вентиляції супермаркетів максимум уваги приділяється формуванню комфортного мікроклімату, що сприяє тривалому шопінгу і заощадженню електроенергії на повітропідготовку, охолодження і підігрів. Для кожної людини, включаючи співробітників, в супермаркетах може подаватися 20-60 м ³ припливного повітря на годину. Система вентиляції в супермаркеті повинна забезпечувати: Подачу свіжого і видалення з приміщень повітря, насиченого вуглекислим газом і шкідливими для здоров'я складників. Очищення припливного повітря. Підтримку оптимальної температури і вологості повітря. Ліквідацію неприємних запахів. Рівномірний розподіл повітряних потоків для виключення утворення застійних зон. Крім цього, вентиляційна система супермаркету повинна передбачати відсікання потоків холодного(теплого) повітря біля вхідних дверей в холодну (теплу) час року. Шумовий рівень за її роботі повинен відповідати санітарним нормам.
- ДокументПроєкт системи кондиціювання і вентиляції повітря протирадіаційного бомбосховища ВСП «ОТФК ОНТУ» на 1300 посадкових місць.(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Мудрицький Дмитро ВолодимировичБомбосховища – це об’єкти цивільної оборони, призначені для захисту людей від авіаційного бомбардування та артилерійських снарядів. До початку війни в Україні більшість пересічних громадян навіть не цікавилися наявністю захисних споруд у своїх містах і селах. Однак сучасні реалії змінилися і такі захисні об’єкти у багатьох населених пунктах стали єдиним аріантом порятунку цивільного населення. Теоретично бомбосховища мають бути у кожному населеному пункті, однак практично багато із тих об’єктів, які є – перебувають у незадовільному стані. Серед основних вимог – вентиляція у бомбосховищі, адже доступ чистого повітря є необхідним для життя людей. Цивільне будівництво в Україні протягом кількох останніх десятиліть не було розраховано на реалії війни, тому більшість будівель не мають бомбосховищ, як таких. При цьому в них передбачені підвальні приміщення, які можуть слугувати тимчасовим укриттям, але вони не можуть забезпечити нормальних умов життя, адже в багатьох навіть не передбачена вентиляція. Точніше, вентиляція в них є, але вона спрямована не на підтримку життя людей, а на дотримання санітарних умов. Тобто підвал вентилюється рівно настільки, щоб у ньому не розвивався грибок чи надмірна вологість, які згубно впливають на цілісність усієї споруди. Воєнні дії в українських містах змусили нас переосмислити багато, в тому числі й принципи спорудження нових будинків. Саме тому, відбудову міст планують здійснювати за принципом тих житлових будівель, які нині є в Ізраїлі. Бомбосховища мають бути розрахованими на постійне перебування людей в них протягом 2 діб. Відповідно, вентиляція бомбосховища повинна забезпечувати приплив чистого повітря і відведення відпрацьованого протягом цього часу. Під час ведення бойових діє існує великий ризик знеструмлення будівель і навіть цілих міст, тому вентиляція у бомбосховищі облаштовується з використанням механічних припливних і припливно-витяжних систем. В окремих випадках доцільне спорудження укриттів з можливістю повної ізоляції від доступу повітря з вулиці. В такому разі система має забезпечувати регенерацію внутрішнього повітря протягом 6 годин.
- ДокументПроєкт системи кондиціювання повітря для теплиць підсобного господарства ВСП «ОТФК ОНТУ» по вирощуванню рослинної сировини(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Пастух Сергій ВадимовичAктуaльнicть тeми. Piвнoмipнe щopiчнe пocтaчaння нaceлeння oвoчaми є нaйвaжливiшим зaвдaнням ciльcькoгocпoдapcькoгo виpoбництвa. Близькo 25% уcix виpoблeниx oвoчiв пoвиннi виpoщувaтиcя в тeплицяx, пapникax aбo утeплeнoму гpунтi, щoб виpiшити цe зaвдaння. Бaгaтo ciльcькoгocпoдapcькиx культуp мoжнa виpoщувaти в зaxищeнoму гpунтi з oблaднaнням, якe cтвopює мiкpoклiмaт i cпpиятливi умoви для pocту pocлин, нeзaлeжнo вiд cтaну зoвнiшньoгo cepeдoвищa. Утeплeний гpунт, пapники тa тeплицi cклaдaють зaxищeний гpунт. Тeплицi — цe тип будiвeль, пpизнaчeниx в пepшу чepгу для виpoщувaння poзcaди oвoчeвиx культуp, caджaнцiв тa iншиx культуp. Зaвдяки cвoїй виcoкoтexнoлoгiчнiй кoнcтpукцiї тeплицi мoжуть виpoщувaти oвoчi цiлий piк у будь-якoму клiмaтi Укpaїни. В дaний чac тeпличнi cпopуди, якi є нaймeнш eнepгoвитpaтними, є нaйбiльш eфeктивними. Aвтoмaтичний кoнтpoль i пiдтpимкa мiкpoклiмaту в тeплицяx є вaжливими тexнoлoгiчними пpoцecaми. Вoлoгicть i тeмпepaтуpa пoвiтpя в тeплицi є oдними з нaйвaжливiшиx пapaмeтpiв, щo визнaчaють швидкicть poзвитку pocлин. Знижeння eнepгoвитpaт є вaжливим, ocкiльки вoни cклaдaють знaчну чacтину витpaт, нeoбxiдниx для виpoщувaння oвoчiв у тeплицяx. Як пoкaзaли aнaлiз нaукoвиx публiкaцiй, звiтiв тeпличниx кoмбiнaтiв i влacниx дocлiджeнь, виpoбництвo oвoчiв у тeпличниx гocпoдapcтвax вимaгaє близькo 40% eнepгiї. Oтжe, ocнoвнoю пpoблeмoю вeдeння тeпличнoгo гocпoдapcтвa є нeвипpaвдaнo виcoкi витpaти нa тpaдицiйнi eнepгopecуpcи.
- ДокументПроєкт системи вентиляції повітря для камери зберігання ковбас з м’яса птиці продуктивністю 3т на добу при Вінницькій птахофабриці(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Петрук Павло ВячеславовичСучасним підприємством м'ясної промисловості є м'ясокомбінат, який включає цехи (відділення) з прийому, утримання та убою худоби та птиці, переробки м'яса та інших продуктів, утилізації відходів, виготовлення ковбас, окістів, м'ясо-борошняних виробів, фаршу, напівфабрикатів та ін. До складу підприємства входять холодильник, склади, майстерні, часто також бляшанобаночне виробництво. На підприємствах м'ясної промисловості мають місце практично всі види шкідливих виділень - волога, теплота, пил, пари та гази. До шкідливих факторів належать також неприємні запахи і інтенсивний розвиток мікроорганізмів за певних умов. Цими обставинами визначається різноманітність систем вентиляції на підприємствах, що розглядаються, і необхідність застосування кондиціювання на ряді виробничих ділянок. Враховуючи характер використовуваної сировини, властивості та призначення вироблюваної продукції, велику їх залежність від температурновологісних умов повітряного середовища, можна відзначити, що системи вентиляції та кондиціювання на підприємствах м'ясної промисловості мають найважливіше значення. Виробничі підрозділи підприємств м'ясної промисловості залежно від виду шкідливостей, що виділяються, можна розділити на кілька груп. Така класифікація необхідна, оскільки характер шкідливостей, що виділяються, визначає організацію повітрообміну.
- ДокументПроєкт системи кондиціювання і вентиляції повітря їдальні при санаторії на 230 посадкових місць, м. Ужгород.(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Музиченко Євгена ОлеговичаНапевно, багатьом доводилося стикатися з проблемою, коли заходячи в їдальню замість апетитного обіду та випічки, стоїть неприємне і затхле повітря з виразним запахом горілої олії. За таких умов не до їжі. Вся проблема невеликих їдальнь, що всі вони розраховані на потік людей, плюс у кухні встановлено чимало плит, які розігрівають повітря, а повітря обороту немає або він недостатній. Інколи система витяжної вентиляції просто не справляється з виведенням забрудненого повітря, тому в системі громадського харчування найбільш важливим постає питання про правильне проектування вентиляційних систем. Облаштування вентиляції їдальні – це одне із найскладніших інженерних завдань для створення комфортного мікроклімату для працівників та відвідувачів. У їдальні конструктивно передбачено безліч різнорідних приміщень, тому вентиляційну систему роблять комбінованою, і вона зазвичай поділяється на п'ять різних ділянок: Вентиляцію кухні, що включає всі цехи, ділянка для заготівлі продуктів. Обідній зал для їди відвідувачами. Підсобних, складських, адміністративних приміщень. Туалетних кімнат для відвідувачів, а також туалетів та душових для працівників.
- ДокументАналіз можливостей переведення герметичного компресора зовнішнього блоку кондиціонера спліт-системи потужністю 13 Btu/sec на робочі речовини природнього походження.(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) РУСАНОВ ЄВГЕНІЙ РУСЛАНОВИЧХолодильний компресор визначає продуктивність і економічність холодильної установки. Будь-який холодильний компресор є пристроєм, що забезпечує циркуляцію холодоагенту в системі холодильного агрегату. Саме якість роботи компресора стає вирішальним чинником, що визначає працездатність холодильної установки, її продуктивність і економічність. Гвинтовий компресор і поршневий компресор: використання в різних галузях виробництва. Компресор - це серце холодильної установки. Область використання цього типу компресорів досить велика. Гвинтовий компресор, призначений для роботи в широкому діапазоні температур і кліматичних умов. Вони призначені для роботи у складі установок систем холодопостачання промислового призначення : -систем кондиціонування; -охолодження рідин; -камер і складів зберігання; -систем заморожування і шокового заморожування продуктів; -скороморозильних апаратів. Поршневий компресор призначений для роботи у складі установок холодопостачання комерційного призначення : -в складі центральних компресорних станцій; -для малих і середніх камер схову; -низькотемпературних камер заморожування і так далі Холодильні компресори є пристроями, що забезпечують циркуляцію холодоагенту в системі холодильного агрегату. Саме якість роботи компресора стає вирішальним чинником, що визначає працездатність холодильної установки, її продуктивність і економічність.
- ДокументПроект системи кондиціювання повітря басейну спортивного комплексу «Аква», м. Одеса(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Мойса Денис ОлеговичКваліфікаційна робота складається з: 98 -сторінок тексту, 4-рисунка, 10-5 таблиць, 23 посилання на літературні джерела. Система кондиціювання басейну з осушенням є одним з центральних басейну. У приміщенні басейнів формується повітряне середовище з підвищеним значенням відносної вологості і температури, вода знезаражується шляхом додавання у воду хлору, який, розчиняється у воді, а потім хлоропроїзводниє випаровуються в повітря приміщення басейну разом з молекулами води При проектуванні вентиляції і кондиціювання басейну важливим початковим елементом для будь-якого проектанта є підвищена вологість. Для спортивних басейнів якнайкраща температура повітря + 27+28°С або трохи нижче. Такі рекомендації лікарів - підтримувати температуру повітря приблизно на 1°с вище за температуру води. При такій різниці температур людям, плаваючим в басейні, комфортно, а випаровування вологи мінімально. Таким чином, питання про систему кондіциніюванія басейнів є гострим інженерним завданням, Нами розглянуто створення мікроклімату в басейну торгівельного центру «City Center» з розробкою системи осушення повітря. Ключові слова: системи кондиціювання, басейн, параметри повітря, осушення , волога, випаровування.
- ДокументРозробка технічних пристроїв для кондиціювання повітря в шахтах видобутку вугілля(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Милосердний Микита ЮрійовичКондиціонування повітря – це надання йому і автоматична підтримка необхідних тепловологісних якостей. При цьому на відміну від загально обмінної вентиляції і опалювання при кондиціонуванні протягом круглого року і особливо в теплий час в приміщенні можна підтримувати будь-які параметри внутрішнього повітря, незалежно від зовнішніх метеорологічних умов і змінних надходжень в приміщення тепла і вологи. Комплекс технічних засобів за допомогою яких здійснюється кондиціонування повітря називається системою кондиціонування повітря (СКП). У СКП входять устаткування для здійснення всіляких процесів обробки повітря, його переміщення і розподілу, джерела тепло - і холодопостачання , засоби автоматичного регулювання, дистанційного керування і контролю, насоси і трубопроводи, місцеві підігрівачі, осушувачі і зволожувачі, а також допоміжне електроустаткування. Системи кондиціонування, як правило, забезпечуються засобами очищення повітря від пилу, бактерій і запахів: підігрівання, зволоження і осушення його: переміщення, розподілу і автоматичного регулювання температури повітря, його відносної вологості, а інколи і засобами регулювання газового складу і іонного змісту повітря.
- ДокументПроєкт реконструкції системи кондиціювання та вентиляції повітря актової зали ВСП Одеського технічного фахового коледжу Одеського національного технологічного університету.(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) МАЛІКОВ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧЛюдство з давніх-давен прагнуло підвищити комфорт свого існування та праці. Тому ще на давньоєгипетських зображенням ми можемо бачити перших фахівців в галузі кондиціювання повітря, які стоять із великим опахалом над відкритою судиною із водою. Кондиціювання, як засіб штучної обробки повітря до комфортного стану відомо більш, як шість тисяч років. Не варто стверджувати, що це – найдавніша професія, але вона завжди вважалась важливою. За сучасними визначеннями, кондиціювання — це механічна вентиляція, яка забезпечує необхідний обмін повітря з автоматичним регулюванням температури та вологості повітря в приміщенні. За іншим визначенням – це створення і підтримка параметрів повітряного середовища (температури, відносної вологості, складу, швидкості руху і тиску повітря), найсприятливіших для роботи персоналу, обладнання і приладів. У більш вузькому значенні під кондиціонуванням повітря розуміють відведення зайвого тепла (теплонадлишків) з приміщень, з метою забезпечення теплового комфорту. Кондиціювання сучасного типу має забезпечити повний цикл обробки повітря для забезпечення максимального комфорту праці та відпочинку у будь яку пору року, тому обладнання, зазвичай, має два основні режими: «літо» та «зима».
- ДокументПроєкт системи вентиляції повітря для камери зберігання ________ ___делікатесних виробів з м’яса птиці площею 130 м2 при Вінницькій птахофабриці(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Кіосе Ілля ГригоровичТорговий бізнес в даний час в Україні є одним з найбільш прибуткових. У торговому бізнесі відбувається найбільш швидкий оборот капіталу, він є одним з най рентабельніших і перспективніших. В умовах нестабільних ринкових відносин в торгову справу насамперед вкладаються вільні матеріальні засоби інвесторів. У країні відбувається становлення і укрупнення торгових марок, завоювання ринків сировини і збуту готовій продукції, а також інтенсивне просування вироблюваних товарів в інші регіони. Концентрація виробництва в одному регіоні і швидкий розвиток торгівельної мережі загострює проблеми холодильних ємкостей, оскільки зберігання швидкопсувних вантажів без постійної обробки холодом немислимо. Наприклад, якщо виробництво молочної продукції сконцентроване в центральній, сільськогосподарській частині України, то потенційним ринком збуту можуть бути великі міста. В даному випадку підприємство, що розвиває свій торгівельний бізнес, зіткнеться із проблемою підвищених витрат пов'язаних з високою орендною платою за використання охолоджуваних ємкостей на хладокомбінатах міст. При великих передбачуваних обсягах перевалки вантажів будівництво власного холодильника буде економічно доцільним. Торговий холодильник призначений для забезпечення рівномірного і безперебійного постачання торгової мережі і підприємств громадського харчування швидкопсувними продуктами, максимально швидкій реакції на зміну попиту на певну групу продовольчих товарів, централізованої доставки продуктів в магазини і супермаркети обслуговуваного району, формування торгового асортименту. Оскільки торгові холодильники є підприємствами системи торгівлі, структура їх ємності визначається асортиментом продуктів, що надходять на холодильне зберігання і поставляються потім в торгову мережу. Проектований холодильник умовною місткістю 600 тон є холодильним складом при Вінницькій птахофабриці. По умові Завдання на проектування, холодильник повинен забезпечити зберігання м’ясної групи товарів.
- ДокументПроєкт системи кондиціювання і вентиляції повітря студентського театру ВСП «ОТФК ОНТУ» на 330 посадкових місць(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Кузьменко Олександра РомановичаЛюдина знаходиться в безперервній взаємодії з навколишнім середовищем. По-перше, людина дихає оточуючим її повітрям. За добу в середньому через легені проходить 15 кг повітря. По-друге, повітря омиває тіло людини і знаходиться з ним у тепловому контакті. Тому для життєдіяльності організму людини важливі такі параметри повітря: - метеорологічні (температура, відносна вологість, швидкість руху); - хімічний склад повітря (відсотковий вміст кисню, вуглекислоти, запиленість повітря (пил органічний, мінеральний, кварцовий, азбестовий). Надлишок (або недолік) теплоти й вологи, наявність шкідливих парів, газів і пилу в повітрі визначають негативний вплив середовища на людину і називаються шкідливостями. У більшості випадків тепловий стан людини визначається процесами конвективного теплообміну та теплообміну при випаруванні рідини з поверхні шкіри. Взаємодія процесів, що керуються системою терморегуляції організму, видна з наведених у табл. дослідних даних за кількістю тепла й вологи, які виділяються дорослою людиною при легкій праці. Окремо при температурі навколишнього середовища tн ≤ 20 °С має місце віддача теплоти людиною більше необхідної. Потім при підвищенні температури, тепловіддача стабілізується на необхідному рівні. При температурі рівній і більшій за 35 °С теплообмін здійснюється на 96 % за рахунок випарування рідини з поверхні тіла. Тривала дія високої температури призводить до великої напруги терморегуляції організму, підвищеного навантаження на серце та зневоднення організму. Завданням СВ і СКП є боротьба зі шкідливостями. Найрозповсюдженими шкідливостями, що потребують залучення економічних та технічних засобів, є теплота і волога.
- ДокументПроєкт системи кондиціювання і вентиляції повітря їдальні санаторного комплексу «Одеса» на 230 посадкових місць(2023) КОШОВЕНКО КОСТЯНТИНА ДЕНИСОВИЧАНа здоров'я, працездатність та самопочуття людини значною мірою впливають умови мікроклімату та повітряного середовища в житлових та громадських приміщеннях, де він проводить значну частину свого часу. Якщо говорити про фізіологічний вплив на людину навколишнього повітря, то слід нагадати, що людина на добу споживає близько 3 кг їжі та 15 кг повітря. Що це за повітря, яка його свіжість і чистота, душно, спекотно чи холодно людині в приміщенні багато в чому залежить від інженерних систем, спеціально призначених для забезпечення повітряного комфорту. Серед таких систем можна виділити: систему вентиляції, систему опалення (або комбіновану опалювальновентиляційну систему) та систему кондиціювання повітря (СК І ВП). Повітряне опалення, поєднане з вентиляцією, створює в приміщенні задовільний мікроклімат і забезпечує сприятливі умови повітряного середовища. СК І ВП є системою вищого порядку (з великими можливостями). Перевага полягає в тому, що крім виконання завдань вентиляції та опалення, СК І ВП дозволяє створити сприятливий мікроклімат (комфортний рівень температур) у літній, спекотний період року завдяки використанню у своєму складі фреонової холодильної машини. Таким чином, підготовка повітря в СК і ВП може включати його охолодження, нагрівання, зволоження або осушення, очищення (фільтрацію, іонізаціюі т.п.), причому система дозволяє підтримувати в приміщенні задані кондиції повітря незалежно від рівня та коливань метеорологічних параметрів зовнішнього (атмосферного) повітря, а також змінних надходжень до приміщення тепла та вологи.
- ДокументРозробка системи кондиціювання і вентиляції повітря майстерень кафедри Енергетичного машинобудування ВСП «ОТФК ОНТУ» площею 130 м2 з ремонту герметичних компресорів(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Косенко Сергія ЕдуардовичаВентиляція та кондиціонування – це комплекс систем, що призначені для організації повітрообміну у будівлі та забезпечення комфортних параметрів повітряного середовища. Вентиляція та кондиціонування, як будь-які інші інженерні системи, вимагають розробки проектної документації. Монтаж систем вентиляції та кондиціювання без попереднього проекту може призвести до таких негативних наслідків як протяг, шум та високе енергоспоживання. Кондиціювання – система, що створює та регулює в приміщеннях мікроклімат для забезпечення сприятливих для самопочуття людей умов або ведення технологічного процесу. Системи кондиціювання розподіляють за такими основними ознаками: за призначенням: комфортні і технологічні залежно від області застосування: побутові, промислові та напівпромислові за способом підготовки і подачі повітря: центральні та місцеві Побутові системи кондиціювання призначені для охолодження невеликих приміщень (до 80 кв.м.), промислові – більш потужні та використовуються у великих приміщеннях (понад 100 кв.м.), а також для центрального охолодження будівель. Існує проміжний клас систем кондиціювання – напівпромислові, що зазвичай застосовуються як у побуті (квартири, котеджі), так і на підприємствах.
- ДокументПроект системи кондиціювання і вентиляції повітря 4 поверху другого навчального корпусу ВСП «ОТФК ОНТУ»(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) КУРИЛЕНКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСІЙОВИЧВ роботі розроблено проект системи кондиціювання і вентиляції повітря другого (ІІ) навчального корпусу 4 поверху Відокремленого структурного підрозділу «Одеський технічний фаховий коледж Одеського національного технологічного університету», м. Одеса. Актуальність теми ґрунтується на забезпеченні допустимих параметрів мікроклімату в приміщеннях. Систему вентиляції вибирають в залежності від району будівництва, теплотехнічних показників огороджувальних конструкцій та типу будівлі. Система вентиляції навчального корпусу повинна відповідати вимогам економічності, гігієнічності та безпечності в пожежному відношенні. Метою даної роботи є: − забезпечення комфортних умов мікроклімату в приміщеннях навчального корпусу; − вибір і обґрунтування схеми організації повітрообміну та кількості припливних і витяжних систем в споруді; − підбір вентиляційного обладнання та перерізу трубопроводів для витяжних і припливних систем вентиляції; − збільшення економії теплоенергії. Завданням даної роботи є: − зібрати вихідні дані; − розробити техніко-економічне обґрунтування вибраної системи; − виконати розрахунок повітрообміну приміщень; − підібрати еквівалентні перерізи трубопроводів системи вентиляції та визначити втрати тиску; − підібрати вентиляційне обладнання; − визначити заходи з охорони праці та безпеки.
- ДокументПроект системи кондиціювання повітря ігрових кімнат дитячого закладу з бомбосховищем, м. Миколаїв(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Косенко Ростислав ЕдуардовичДипломний проєкт складається з: 81 сторінки тексту, 6 рисунків, 3 таблиці, 17 посилання на літературні джерела. У даній науковій роботі йде мова про розробку системи життєзабезпечення їдальні на 50 місць дошкільного навчально-виховного комплексу «Зірка», в м.Миколаїв. Це основна задача, яка полягла в основу написання цієї роботи. В роботі проведений розрахунок процесів кондиціювання повітря: вибір розрахункових параметрів внутрішнього й зовнішнього повітря; розрахунок теплопритоків і вологопритоків; обгрунтування вибору і підбір обладнання для системи життєзабезпечення; розрахунок повітряного фільтра, системи розподілу повітря та систем вентиляції. Ключові слова: системи кондиціювання, теплопритоки, система життєзабезпечення.
- ДокументПроект системи кондиціювання та вентиляції повітря готелю «Акваріум» м. Одеса з бомбосховищем(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Дубенко В’ячеслав СергійовичКваліфікаційна робота бакалавра складається з: 67-сторінок тексту та додатків 12-рисунків, 3-таблиці, 27 посилань на літературні джерела У даній науковій роботі йде мова про проект системи кондиціювання повітря для бомбосховища залів та номерів готелю з покращенною системою фільтрації. В роботі проведений розрахунок процесів кондиціювання повітря: вибір розрахункових параметрів внутрішнього й зовнішнього повітря; розрахунок теплопритоків і вологопритоків; розрахунок повітряних фільтрів; обгрунтування вибору і підбір обладнання для системи кондиціювання повітря для бомбосховища. Ключові слова: системи кондиціювання, теплопритоки, фільтрація, бомбосховище, вологовмістний, комплексна мультизональна VRF система.
- Документу Проект системи кондиціювання повітря їдальні дитячого закладу на 63 відвідувача, м. Миколаїв(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Бойко Володимир ТарасовичДипломний проєкт складається з: 71 сторінки тексту, 5 рисунків, 7 таблиці, 17 посилання на літературні джерела. У даній науковій роботі йде мова про розробку системи кондиціювання дитячої закладу на 63 відвідувача. Це основна задача, яка полягла в основу написання цієї роботи. В роботі проведений розрахунок процесів кондиціювання повітря з врахуванням тепло-волого надходження від дітей : вибір розрахункових параметрів внутрішнього й зовнішнього повітря; розрахунок теплопритоків і вологопритоків; особливості підбору обладнанні обгрунтування вибору і підбір обладнання для системи життєзабезпечення; підбір фільтраті та рівномірний розпділ повітря, системи розподілу повітря та систем вентиляції. Ключові слова: системи кондиціювання, теплопритоки, система кондиціювання , фільтрація .
- ДокументПроєкт системи кондиціювання центру незламності «Бекіцер» на 93 особи, м. Одеса.(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Беліченко Г.А.Дипломний проєкт складається з: 71 сторінки тексту, 5 рисунків, 7 таблиці, 17 посилання на літературні джерела. У даній науковій роботі йде мова про розробку системи кондиціювання дитячої закладу на 63 відвідувача. Це основна задача, яка полягла в основу написання цієї роботи. В роботі проведений розрахунок процесів кондиціювання повітря з врахуванням тепло-волого надходження від дітей : вибір розрахункових параметрів внутрішнього й зовнішнього повітря; розрахунок теплопритоків і вологопритоків; особливості підбору обладнанні обгрунтування вибору і підбір обладнання для системи життєзабезпечення; підбір фільтраті та рівномірний розпділ повітря, системи розподілу повітря та систем вентиляції. Ключові слова: системи кондиціювання, теплопритоки, система кондиціювання , фільтрація .
- ДокументРозробка системи кондиціювання і вентиляції повітря кафе на 130 посадкових місць, м. Коблево(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Дорошко Юрій ОлеговичДипломний проєкт складається з: 77 сторінки тексту, 5 рисунків, 7 таблиці, 17 посилання на літературні джерела. У даній науковій роботі йде мова про розробку системи кондиціювання та вентиляціі кафе с. Коблево. Це основна задача, яка полягла в основу написання цієї роботи. В роботі проведений розрахунок процесів кондиціювання повітря: вибір розрахункових параметрів внутрішнього й зовнішнього повітря; розрахунок теплопритоків і вологопритоків; особливості підбору обладнанні обгрунтування вибору і підбір обладнання для системи життєзабезпечення; підбір фільтраті та рівномірний розпділ повітря, системи розподілу повітря та систем вентиляції. Ключові слова: системи кондиціювання, теплопритоки, система життєзабезпечення, лікарня, фільтрація .
- ДокументРозробка теплового насосу для приватного будинку площею 130 м2 , Одеська обл.(ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Енергетичних систем, 2023) Юренко Андрій ВасильовичЩороку у світі виробляється та продається сотні тисяч теплових насосів. Газифікувати свій будинок - це не найприйнятніший і найдешевший варіант. Відстань до газових магістралей більш ніж 200 метрів підвищує вартість цієї витівки до золотої. Насправді найбільші капіталовкладення під час придбання та установки вимагають виключно геотермальні теплові насоси, в яких використовується джерело тепла ґрунт або підземні води. Це пов'язано з особливостями технології: при монтажі геотермального теплового насоса необхідно або укладати горизонтальні колектори, або проводити бурові роботи з подальшим зануренням вертикальних зондів. При монтажі повітряного теплового насоса вкладення будуть значно нижчими через відсутність ґрунтових робіт. Наприклад, модель aroTHERM split виробника Vaillant складається із зовнішнього блоку, який встановлюється на зовнішній стіні будинку або прилеглої території, і внутрішнього блоку - в котельні або в технічних приміщеннях будинку. У базовій комплектації вбудовані всі необхідні елементи: циркуляційний насос, 3-ходовий пріоритетний клапан для підключення бойлера непрямого нагріву, розширювальний бак, електронний блок керування теплового насоса. Насправді слово тепло в назві теплового насоса має на увазі не тільки режим опалення. Додатково є режим охолодження, режим нагрівання гарячої води в бойлері та навіть можливість нагрівання басейну. І все це за допомогою теплового насоса, до якого підключаються додаткові споживачі тепла, крім системи опалення.