Технічні інновації в готельному господарстві

Протягом багатьох років готельна сфера активно розвивається. Інноваційний процес направлено на збільшення потоку споживачів та стабільності функціонування на ринку. Завдяки цьому, розвиток інноваційних технологій активно набирає обертів та впроваджує нововведення котрі не перестають дивувати. Запроваджена діяльність надає можливість закладу відповідати міжнародним стандартам готельної індустрії і досягнути лідируючих позицій у власному сегменті на ринку.
Ніколенко Н. В. Технічні інновації в готельному господарстві / Н. В. Ніколенко, Ю. О. Халілова-Чуваєва // Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності: зб. тез. доп. ХІ Всеукр. міжвуз. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених, Одеса, 19-20 трав. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 62-65. – Бібліогр.: 4 назв.
технічні інновації, готельне господарство, туризм