Систематизація засобу обміну повідомленнями між викладачами і студентами

Технології по пересиланню і одержанню електронних повідомлень вже зміцнилися в практиці викладання. Самими популярними в роботі викладачів кафедри економіки промисловості є електронна пошта і різні миттєві повідомлення з відповідними програмами. У тому числі через електронну пошту пересилаються і обговорюються питання вивчення курсів, підготовки курсових, дипломних робіт. Організаційні питання найчастіше обговорюються через популярні мережі Skype, ooVoo, MSN, через форуми сайту факультету або через безліч соціальних мереж.
Меліх, О.О. Систематизація засобу обміну повідомленнями між викладачами і студентами / О.О. Меліх // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 122 - 123.
засоби обміну повідомленнями, інформаційні технології