Система організації навчального процесу із застосуванням дистанційного навчання передбачає контроль і оцінку знань студентів за допомогою тестових завдань. При цьому багато колег нарікають на те, що студенти, відповідаючи на тести, всього лише вчяться вгадувати правильні відповіді і оцінити ступінь розуміння студентом навчального матеріалу в принципі не можливо.
Голубьонкова О. О. Методологічні особливості застосування тестового контролю знань студентів при дистанційному навчанні / О. О. Голубьонкова, М. Г. Брайко // Розвиток методологічних основ вищої освіти в ОНАХТ : матеріали 48-ї наук.-метод. конф., Одеса, 12-13 квіт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2017. – С. 134.
контроль знань, дистанційне навчання, тестові завдання