Інноваційні концепції в готельному бізнесі на прикладі капсульних готелів

. Капсульні готелі – це тип готелів економ-класу, де гості зупиняються в невеликих приватних кімнатах, які нагадують капсули. Капсульні готелі стають популярним варіантом проживання для мандрівників, які шукають доступне та зручне місце для проживання. Капсульні готелі пропонують різноманітні переваги порівняно з тра диційними хостелами, включаючи конфіденційність, комфорт та безпеку. Капсульні готелі зазвичай розташовані у великих містах, поблизу аеропортів або залізничних вокзалів. Це робить їх ідеальними для мандрівників, яким потрібно зупинитися на одну-дві ночі. Наре шті, капсульні готелі пропонують гостям вищий рівень безпеки, ніж більшість хостелів. Ка псульні готелі, як правило, мають доступ із ключ-карткою, камери безпеки та цілодобовий персонал, який може допомогти гостям у будь-яких потребах. Капсульні готелі пропонують мандрівникам унікальне проживання, яке є зручним і комфортним.
Коваленко Н. О. Інноваційні концепції в готельному бізнесі на прикладі капсульних готелів / Н. О. Коваленко, В. О. Кожевнікова // Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності: зб. тез. доп. ХІ Всеукр. міжвуз. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених, Одеса, 19-20 трав. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 103-106: табл. – Бібліогр.: 9 назв.
інноваційні концепції, готельний бізнес, капсульні готелі