Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем
Кваліфікацій робота бакалавра на тему: «Автоматизація керування варкою ковбас в універсальній термокамері підприємства «Альфайн» (Данненберг, Німеччина)» викладена на 169 сторінках звіту, складається із вступу, дев’яти розділів і висновків, включає в себе 169 ілюстрацій, 35 таблиць, та 20 джерел за переліком посилань. Об’єктом дослідження є технологічний процес варки ковбаси в універсальній термокамері. Метою досліджень є отримання комплексу моделей об’єкту дослідження та реалізація їх в програмному середовищі імітаційного моделювання. При виконанні роботи використовувалися експериментальні методи отримання моделей об’єкту. Для отримання моделей прямих каналів об’єкту керування використовувалися активний експеримент та методи отримання математичних моделей. Для отримання моделей каналів перетворення координатних неконтрольованих збурень та моделей стохастичних складових збурень застосовувався пасивний експеримент та метод типової статистичної ідентифікації та спеціалізовані пакети pgeniIdSoft, розроблені на кафедрі АТП і РС. Для відтворення отриманих моделей об’єкту використовувався метод цифрового імітаційного моделювання та спеціалізований пакет імітаційного моделювання Simulink середовища Матлаб. В результаті виконання роботи було отримано комплекс математичних моделей процесу варки ковбас, що включають математичні моделі каналу управління та неконтрольованого збурення, підвищена динамічна точність, замінені та удосконалені контрольно-вимірювальні прибори та розроблена контролерно-комп’ютерна мережа. Отримані результати – отримана система підвищеної динамічної точності, яка підтримує регульовані змінні в регламентних зонах як в сталих, так і в перехідних режимах роботи.
варка, універсальна термокамера, каскадна САР, логічне керування, графічний інтерфейс