Метод „Сase-study” (кейс-стади) – це навчання методом ситуацій або прецедентів. Цей метод бере свій початок з 1870 року, коли він вперше був запропонований в школі права Гарвардського університета. Мета методу case-study – навчити студентів самостійно розв’язувати складні практичні проблеми.
Дроздов, О.І. Застосування елементів методу «Case-study» в курсі «Основи наукових досліджень» для студентів технологічних спеціальностей / О.І. Дроздов // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення для самостійного вивчення дисципліни та їх окремих розділів: матеріали 47-ї наук.-метод. конф., Одеса, 4-5 квіт. 2016 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2016. – С. 30-31. – Бібліогр.: 2 назв.
метод case-study, навчальний процес, навчання студентів