Застосування віртуальних форматів спілкування в навчальному процесі вищої школи

Реформування освіти в Україні передбачає її перебудову з метою впровадження в освітню практику технологій, що створюють сприятливі умови для розвитку і саморозвитку студентів, в результаті яких вони будуть підготовлені до активної професійної діяльності. Таке складне завдання можна вирішити шляхом використання інноваційних технологій навчання, серед яких чільне місце займає електронне он-лайн навчання – вебінари. Цей новий формат спілкування викладача і студента припускає проведення занять в режимі реального часу на основі сучасних технологій зв'язку, що дозволяють забезпечувати передачу аудіо-та відеоінформації.
Краснієнко, Н.В. Застосування віртуальних форматів спілкування в навчальному процесі вищої школи / Н.В. Краснієнко // Сучасні тенденції викладання у вищій школі: інформаційні та інноваційні технології навчання : електрон. зб. тез. 44-ї наук.-метод. конф. викл. акад., Одеса, [10-11 квіт.] 2013 р. / ОНАХТ. – Одеса, 2013. - С. 89.
навчальний процес, вища школа, віртуальне спілкування