117029 Пристрій для очистки димових газів від канцерогенних речовин

Пристрій для очистки димових газів від канцерогенних речовин, що містить сполучені між собою нагнітач, вузол для змішування і теплообміну димових газів, розпилювач очищаючого компонента, розташований всередині вузла для змішування і теплообміну димових газів, збірник шкідливих фракцій, трубопровід подачі очищаючого компонента, який відрізняється тим, що він додатково містить реверсивний роздільник потоку та ємність для зберігання і подачі холодоагенту, вузол для змішування і теплообміну димових газів виконано у вигляді конденсаційного ежекторного фільтра, розпилювач очищаючого компонента виконаний у вигляді форсунок для розпилення холодоагенту, при цьому вихід нагнітача сполучений з конфузором конденсаційного ежекторного фільтра, дифузор якого сполучений з реверсивним роздільником потоку, в нижній частині якого встановлений збірник шкідливих фракцій, форсунки для розпилення холодоагенту розташовані в камері змішування конденсаційного ежекторного фільтра і поєднані трубопроводом подачі холодоагенту з ємністю для зберігання і подачі холодоагенту.
Пат. на винахід 117029 Україна, МПК B01D 47/10 (2006.01), F23J 15/06 (2006.01), F25J 3/06 (2006.01). Пристрій для очистки димових газів від канцерогенних речовин / Когут В. О., Бушманов В. М., Бутовський Є. Д., Хмельнюк М. Г. ; власник Одес. нац. акад. харч. технологій. – № a201603633 ; заявл. 05.04.2016 ; опубл. 11.06.2018, Бюл. № 11.
димові гази, очистка димових газів, канцерогенні речовини, конденсаційний ежекторний фільтр