Необхідним етапом у сучасній підготовці інженерів є вивчення методів математичного моделювання і автоматизованого проектування виробів машинобудування. У навчальному посібнику розглянуті основні підходи до моделювання систем, типові схеми моделей різного характеру, описані правила складання САПР компресорних машин і газотурбінних установок, що дозволяє навчити студентів математичному моделюванню і принципам побудови САПР, а не простому запам’ятовуванню уже існуючих математичних моделей. Для студентів машинобудівних, енергетичних і технологічних вищих навчальних закладів. Може бути використаний науковими та інженерно - технічними співробітниками.
Буданов, В. О. Комп’ютерне моделювання і проектування процесів газотурбінних і компресорних установок [Текст] : навч. посіб. / Буданов Василь Олексійович, Мураховський Валерій Генріхович ; Одес. держ. акад. холоду. - Одеса, 2011. - 296 с. - Бібліогр.: с. 294.
газотурбінні установки, компресорні установки, комп’ютерне моделювання, автоматизоване проектування, САПР, геометричне моделювання, комп’ютерна графіка, автоматизовані системи в промисловості, математичні моделі, газотурбинные установки, компрессорные установки, компьютерное моделирование, автоматизированное проектирование, САПР, геометрическое моделирование, компьютерная графика, автоматизированные системы в промышленности, математические модели