Завданнями нашого дослідження було підібрати тест на виявлення у студентів ризику розвитку серцево-судинних захворювань та провести його на початку занять фізичною культурою на 1 курсі.
Халайджі С. В. Виявлення ступеня ризику серцево–судинних захворювань у студентів-першокурсників до проведення медогляду / С. В. Халайджі // Зб. тез доп. 77-ої наук. конф. викл. акад., Одеса, 18-21 квіт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій; ред. кол.: Б. В. Єгоров (голова), Н. М. Поварова (заст. голови). - Одеса, 2017. – С. 395–396 : рис.
серцево–судинні захворювання, студенти-першокурсники, захворювання у студентів, медогляд