Терор голодом на півдні України у 1921–1923 рр.

У сучасному світі одна частина людства переймається проблемами різного роду дієт, роздільного харчування тощо. Багато людей страждають від нераціонального харчування, надмірної ваги, що може бути наслідком як переїдання, так і захворювань. У той же час у багатьох країнах світу значна кількість людей страждає від недоїдання, навіть голоду, що може бути наслідком як природніх катаклізмів, так і воєн, дискримінації тощо.
Богун Р. А. Терор голодом на півдні України у 1921–1923 рр./ Р. А. Богун ; наук. кер. О. Г. Шишко // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів Х Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 29 верес.– 1 жовт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2017. – С. 7–8.
терор голодом, голод