Розглянуто комплексний підхід (єдність навчання і практики, виховання і закріплення практичних навичок, впровадження елементів менеджменту) в Одеській національній академії харчових технологій при навчанні, завдяки якому проводиться політика активації інноваційної складової при наданні освітніх послуг.
Тітомир, Л. А. Особливості формування вмінь та навичок при підготовці студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» / Л. А. Тітомир, О. І. Данилова // Управління якістю підготовки фахівців : матеріали ХХІІ Міжнар. наук.-метод. конф., Одеса, 20–21 квіт. 2017 р. / Одес. держ. акад. буд-ва та архітектури. – Одеса, 2017. – Ч. 2. – С. 198.
підготовка студентів, формування вмінь студентів, формування навичок студентів, «Готельно-ресторанна справа», інноваційне навчання, освітні послуги