Лінійне програмування

ОНАХТ
Навчальний посібник розрахований на студентів економічних спеціальностей, а також для роботи студентів над курсовими проектами. Велика кількість економічних задач може стати в нагоді і викладачам, що розробляють відповідні курси. Навчальний посібник "Лінійне програмування" для бакалаврів спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» денної та заочної форм навчання.
Волков, В. Е. Лінійне програмування : навч. посіб. для бакалаврів спец. 051 "Економіка", 071 "Облік і оподаткування", 073 "Менеджмент", 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" ден. та заоч. форм навчання / В. Е. Волков, О. Б. Максимова, Н. О. Макоєд ; відп. за вип. В. Е. Волков ; Одес. нац. акад. харч. технологій, Каф. прикладної математики і програмування. - Одеса : ОНАХТ, 2018. - 115 с.
лінійне програмування, математична модель, графічний метод, симплекс-метод, транспортна задача, Excel, линейное программирование, математическая модель, графический метод, транспортная задача