Важливою проблемою, що стоїть перед вищою школою, являється підвищення якості підготовки спеціалістів і в цьому плані велике значення набуває самостійна робота студентів. Дана робота розрахована на набуття студентами практичних навичок проведення аналізу господарської діяльності підприємства і закріплення набутих теоретичних знань.
Антонюк О. П. Види самостійної роботи при вивченні дисципліни «Аналіз господарської діяльності» / О. П. Антонюк // Забезпечення якості вищої освіти : матеріали Всеукр. наук.-метод. конф., Одеса, 10–12 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; ред. кол.: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса, 2019. – С. 288–289.
самостійна робота, аналіз господарської діяльності, індивідуальна робота