Метою роботи була розробка типової моделі процесу проектування соусів підвищеної біологічної цінності шляхом використання методології системного аналізу.
Кашкано М.А. Використання CASE-технології в процесі проектування соусів підвищеної біологічної цінності / М.А. Кашкано, Д.А. Валуєва // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. акад. харч. технологій; гол. ред. Б.В. Єгоров, заст. гол. ред. Л.В. Капрельянц, Н.М. Поварова, відп. ред. Г.М. Станкевич. – Одеса: ОНАХТ, 2016. – с. 193. : – Бібліогр.: 2 назв.
розробка соусів, проектування соусів, соуси підвищеної біологічної цінності, CASE-технологія