Високопрофесійна робота ВНЗ неможлива без постійного вдосконалення форм та методів освітніх послуг. Одним з факторів, що забезпечують формування високостатусного класу «білих комірців» – це постійне вдосконалення рівня викладання гуманітарних наук у технічному ВНЗ.
Димова, О.В. Інноваційні методи при вивченні гуманітарних дисциплін, що сприяють формуванню активній громадянській позиції у студентів технічних ВНЗ / О.В. Димова // Сучасні тенденції викладання у вищій школі: інформаційні та інноваційні технології навчання : електрон. зб. тез. 44-ї наук.-метод. конф. викл. акад., Одеса, [10-11 квіт.] 2013 р. / ОНАХТ. – Одеса, 2013. - С. 95.
вивчення гуманітарних дисциплін, інноваційні методи, формування активної громадянської позиції, вищі навчальні заклади