Особливості навчально-методичного забезпечення дисципліни ВСТВ

Навчально-методичне забезпечення певної дисципліни у широкому змісті характеризується готовністю кафедри до роботи з студентами з виконання вимог, встановлених освітнім стандартом. Сюди входять стан і оснащеність лабораторій і навчальних класів, наявність комплексу науково обгрунтованих методичних документів та матеріалів, кваліфікація викладачів, а також відповідний рівень підготовленості і зацікавленості студентів.
Кобєлєв, В.М. Особливості навчально-методичного забезпечення дисципліни ВСТВ / В.М. Кобєлєв // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 107 - 108.
навчально-методичне забезпечення, навчальний процес