„Основи автоматизованого проектування” є одним з нових предметів, рівень володіння яким визначає не тільки рівень практичної підготовки майбутніх спеціалістів, але і імовірний потенціал загально-інженерної придатності сучасного фахівця до вирішення будь-яких поточних і складних виробничих завдань пов’язаних з проектуванням. Крім того, рівень володіння цим предметом значно впливає на якість виконання розділів курсових та дипломних проектів, пов'язаних із розробкою проектної документації студентами спеціальності 6.051701.
Станкевич, Г.М. Досвід використання сучасних інтерактивних технологій навчання, направлених на вивчення дисципліни «Основи автоматизованного проектування» на кафедрі ТЗЗ / Г.М. Станкевич, А.В. Бабков // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 9 - 10.
інтерактивні технології навчання, вивчення дисципліни, основи автоматизованного проектування, навчальний процес