Рекомендаційна система підвищення якості навчальних планів та дисциплін

Метою реформи вищої освіти в Україні є створення привабливої та конкурентоспроможної національної системи вищої освіти України, інтегрованої у Європейський простір вищої освіти та Європейський дослідницький простір. Створення навчальних планів із урахуванням всіх вимог, запитів студентів та представників індустрії є складною, неформалізованою задачею, яка може бути вирішена за допомогою сучасних технологій, а саме за допомогою застосування рекомендаційної системи. Проаналізовано різні підходи моніторингу освітнього процесу, та зведено основні задачі при створення рекомендаційної системи для підвищення якості навчальних планів та викладання дисциплін.
Селіванова, А. В. Рекомендаційна система підвищення якості навчальних планів та дисциплін / А. В. Селіванова, А. С. Винник // Міжнар. наук. симп. «Інтелектуальні рішення». «Теорія прийняття рішень» : матеріали IX Міжнар. школи-семінару, Ужгород, 15–20 квіт. 2019 р. / Ужгород. нац. ун-т. – Ужгород, 2019. – С. 190–191. – Бібліогр.: 3 назв.
вища освіта, навчальні плани, рекомендаційна система, викладання дисциплін