З кожним днем відбуваються пошуки інноваційних технологій раціонального використання побічних продуктів та відходів харчових підприємств. Високий вміст жиру в складі відходів олійно-жирових підприємств дозволяє розглядати їх в якості джерела гліцеридів і жирних кислот для різних галузей промисловості.
Скляр В. Ю. Розробка способу одержання технологічної добавки з відходів олійно-жирових підприємств / В. Ю. Скляр ; наук. кер. Г. В. Крусір // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХIІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 03–05 жовт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. О. М. Кананихіна. – Одеса : ФОП Бондаренко М. О., 2019. – С. 373.
технологічна добавка з відходів, відходи, олійно-жирові підприємства