ШЛЯХИ ОРГАНІЗАЦІЇ АВТОРСЬКОГО ВИННОГО ТУРУ В НАПРЯМКУ УКРАЇНА-КАНАДА

ОНТУ, кафедра, Туристичного бізнесу та рекреації
Робота містить 74 сторінок, 9 таблиць, 12 рисунків, список літератури з 30 найменувань, 2 додатків. Метою виконання роботи є аналіз винного туризму Канади. Виявлення проблем та перспектив розвитку винного туризму в Канаді та розробка винного туру із України в Канаду. Об’єктом аналізу, узагальнень і дослідження виступають - винний туризм та особливості організації винного туру. Завданням роботи передбачено дослідження сутності винного туризму, розвитку винного туризму у Канаді та розробка винного туру. За результатами виконаної роботи сформульовані теоретичні аспекти та стан винного туризму у Канаді. Одержані результати можуть бути використані при розробці програм розвитку винного туризму в Канаді та Україні і бути використаними при розробці спецкурсів для студентів спеціальностей міжнародного туризму, міжнародних відносин, країнознавства. Рік захисту роботи 2022 р.
Зібрання