Удосконалення логістичної діяльності дистрибуційної компанії ТОВ «АЙСКОМПАНІ»

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра менеджменту і логістики
Кваліфікаційна робота складається зі вступу, трьох розділів, висновків та пропозицій, списку використаної літератури, додатків. В першому розділі розглянуто сучасні концепції логістики, сутність та принципи логістичної діяльності підприємства, методики аналізу ефективності логістичної діяльності підприємства. У другому розділі проаналізовано вітчизняний ринок дистрибуції молочних продуктів, здійснено загальну оцінку фінансового стану підприємства, досліджено логістичну діяльність ТОВ «АЙСКОМПАНІ». У третьому розділі розглянуто інноваційні підходи до удосконалення логістичної діяльності підприємств, запропоновано напрями удосконалення логістичної діяльності ТОВ «АЙСКОМПАНІ» та проведено оцінку економічної ефективності запропонованих заходів. Актуальність теми. Для того щоб забезпечити сталий розвиток та збереження своїх позицій на ринку, підприємства повинні мобільно реагувати на всі зміни зовнішнього середовища. У звязку з цим, підприємствам треба шукати та впроваджувати новітні методи управління - до таких належить логістична концепція управління підприємством. Сучасні тенденції розвитку ринку продовольчих товарів характеризуються високим ступенем конкуренції, залежністю від впливу природних та екологічних факторів, потребою в спеціальних умовах зберігання продукції – все це вказує на те, що умовою ефективності діяльності виробників та продавців продуктів харчування є впровадження інноваційних підходів та удосконалення логістичної діяльності. Метою дослідження є виявлення теоретико-методологічних та практичних аспектів удосконалення логістичної діяльності підприємства. Об’єктом дослідження є процес управління логістичною діяльністю дистрибуційної компанії. Предметом дослідження є принципи, методи, і практичні аспекти управління логістичною діяльністю на підприємстві. Методи дослідження. Теоретичною основою та методологічною базою проведеного у роботі дослідження, є наукові праці провідних вітчизняних та закордонних учених в області логістики, економіки та менеджменту. В процесі дослідження застосовувалися такі методи: системний підхід (для дослідження проблем підвищення ефективності діяльності підприємства); фінансово-економічний аналіз (для дослідження діяльності підприємства); графічний (для наочного представлення матеріалу); методи аналізу та синтезу; методи структурно-логічного та семантичного аналізу. Для отримання аналітичної інформації були використані дані статистичної звітності, а саме, бухгалтерської звітності підприємства. Кваліфікаційна робота містить 84 сторінки, 16 таблиць, 8 рисунків, 4 формули, 6 додатків. Перелік посилань нараховує 50 найменувань.
дистрибуція, логістична діяльність, аналіз ефективності логістичної діяльності, інноваційні підходи
Зібрання