Цілісний підхід до вирішення проблеми здоров’язбережження та формування культури здорового способу життя виявляється у формуванні культури здоров’язбереження шляхом об’єднання зусиль викладачів, кураторів груп, спортивних клубів.
Похлєбіна Н. О. Формування культури здорового способу життя студентів шляхом впровадження здоров’язберегаючих технологій / Н. О. Похлєбіна ; наук. кер. Т. П. Сергєєва // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. акад. харч. технологій; гол. ред. Б. В. Єгоров, заст. гол. ред. Н. М. Поварова, відп. ред. Г. М. Станкевич. – Одеса: ОНАХТ, 2017. – с. 202–204 :рис. – Бібліогр.: 3 назв.
здоровий спосіб життя, здоров’язберегаючі технології, здоровий спосіб життя студентів, культура здоров’я