Інновації в індустрії гостинності

Висококонкурентне середовище індустрії гостинності спонукає до пошуку нових шляхів та елементів ефективної діяльності. Однією з основних тенденцій у цій сфері є розробка та застосування різноманітних інновацій та нових елементів, які можуть стати потужним поштовхом для розвитку індустрії гостинності. Всілякі інновації необхідні як для життєздатності, так і для конкурентоспроможності готельних підприємств. Система тичне і повсюдне використання інновацій для забезпечення зростання ефективності підприємства зараз визнано широким колом дослідників і практичних керівників.
Терещук Н. В. Інновації в індустрії гостинності / Н. В. Терещук // Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності: зб. тез. доп. ХІ Всеукр. міжвуз. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених, Одеса, 19-20 трав. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 60-62. – Бібліогр.: 3 назв.
індустрія гостинності, інновації, конкурентоспроможностіь, система автоматизації