Для підвищення харчової цінності м‘яких вафель на дріжджах встановлювали доцільність їх виробництва на основі борошна з цільнозмеленої пшениці.
Фатєєва А. С. Вплив борошна з цільнозмеленої пшениці на властивості напівфабрикатів та якість м’яких вафель / А. С. Фатєєва, Г. С. Нєнова, С. М. Мєдвєдь ; наук. кер. О. В. Макарова // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХIІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 03–05 жовт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. О. М. Кананихіна. – Одеса : ФОП Бондаренко М. О., 2019. – С. 114–116 : рис.
борошно з цільнозмеленої пшениці, напівфабрикати, м’які вафлі