Стратегія розвитку внутрішнього туризму в Полтавській області

Доцільним буде акцентування уваги на спільному розвитку лікувально оздоровчого та сільського (зеленого) туризму, що при їх об’єднанні дозволить посилити конкурентні переваги області. Наприклад, таке поєднання реально реалізувати у Миргородському районі області. Це пов’язано зі зручним географічним положенням території, наявністю бальнеологічних ресурсів та сільських рекреаційних територій. До того ж, попит на такий інтегрований (комплексний) туризм можна приурочити до терміну проведення Сорочинського ярмарку.
Дідкевич О.А. Стратегія розвитку внутрішнього туризму в Полтавській області / О. А. Дідкевич, Л. М. Малюга // Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності: зб. тез. доп. ХІ Всеукр. міжвуз. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених, Одеса, 19-20 трав. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 9 - 12. – Бібліогр.: 6 назв.
туризм, сільський туризм, агротуризм, туристичні послуги, зелений туризм, фестивальний туризм, екскурсії