Удосконалення системи управління конкурентоспроможністю ПП «Хаджибей-2005»

Ескіз недоступний
ОНАХТ, кафедра менеджменту і логістики
Метою дослідження є удосконалення системи управління конкурентоспроможністю підприємства. Об’єктом дослідження є процес управління конкурентоспроможністю виноробного підприємства. Предметом дослідження є теоретичні, практичні аспекти щодо удосконалення системи управління конкурентоспроможністю підприємств. Методи дослідження. Теоретичною і методологічною основою проведених досліджень стали наукові концепції і теоретичні розробки провідних вітчизняних і закордонних учених в царині удосконалення системи управління конкурентоспроможністю. У процесі досліджень застосовувались: метод теоретичного узагальнення та порівняння, індукції та дедукції, системний метод, метод синтезу та методи аналізу та динаміки. Кваліфікаційна робота містить 89 сторінок, 20 таблиць, 2 9 рисунків, 2 0 формул. Перелік посилань нараховує 68 найменувань.
удосконалення системи управління, конкурентоспроможність виноробного підприємства, системи управління
Зібрання