Екологічні інновації в індустрії гостинності

У сучасному світі все більше пожвавлюється тенденція до збереження природних ресурсів та впровадження екологічних інновацій у заклади гостинності. Саме тому розвиток еко-готелів, основна діяльність яких направлена на збереження природних ресурсів – це прибутковий бізнес, що забезпечить не тільки залучення зацікавлених туристів, підвищить поінформованість людей у даній сфері, але й зробить свій внесок у збе реження довкілля.
Маркевич Є. Р. Екологічні інновації в індустрії гостинності / Є. Р. Маркевич, Ю. О. Халілова-Чуваєва // Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності: зб. тез. доп. ХІ Всеукр. міжвуз. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених, Одеса, 19-20 трав. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 65-69. – Бібліогр.: 5 назв.
екологічні інновації, індустрії гостинності, еко-готелі