У запропонованих тезах автор рекомендує викладачам загальноосвітніх і спеціальних дисциплін використовувати означену систему філософських засобів, яка повинна складатися з сукупності філософсько-методологічних і методичних підходів, прийомів, методів, структорно-функціональних елементів, стосовно до аналізу знань для виявлення в них науковості.
Дейнеко, М.І. Філософські засоби встановлення науковості знань у процесі навчання студентів технічного вузу / М.І. Дейнеко // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 162 - 163.
вищі навчальні заклади, навчання студентів, наукове знання