Метою даної роботи була розробка технології виготовлення м’ясних січених напівфабрикатів з використанням амарантового борошна як замінника панірувальних сухарів у традиційній технології.
Журба Н. О. Розробка технології виготовлення мʹясних січених напівфабрикатів з використанням амарантового борошна / Н. О. Журба ; наук. кер. А. Д. Солецька // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров, заст. гол. ред. Н. М. Поварова, відп. ред. Г. М. Станкевич. – Одеса : ОНАХТ, 2018. – с. 82–83.
січені напівфабрикати, мʹясні січені напівфабрикати, напівфабрикати з амарантовим борошном