Освітньо-професійна програма спеціальності «Готельно-ресторанна справа» передбачає вивчення дисципліни «Стратегічний менеджмент», що свідчить про особливу увагу до підвищення рівня саме управлінської підготовки спеціалістів даного профілю.
Агеєва, І.М. Особливості викладання дисципліни “Стратегічний менеджмент” для студентів спеціальності “Готельно-ресторанна справа” / І.М. Агеєва // Сучасні тенденції викладання у вищій школі: інформаційні та інноваційні технології навчання : електрон. зб. тез. 44-ї наук.-метод. конф. викл. акад., Одеса, [10-11 квіт.] 2013 р. / ОНАХТ. – Одеса, 2013. - С. 237.
викладання дисципліни, стратегічний менеджмент, управлінська підготовка спеціалістів