Пошук невідповідностей українських та міжнародних вимог до якості меду

Удосконалення системи оцінки якості меду бджолиного та її гармонізація з міжнародними вимогами є надзвичайно актуальним завданням для України і потребує негайного вирішення. У зв’язку з тим постає завдання здійснити аналіз внутрішнього та міжнародного законодавства, виявити можливі чинники, стримуючі експорт меду. Тому метою досліджень було провести порівняльний аналіз вітчизняних та світових вимог щодо якості меду для можливості подальшого удосконалення системи оцінювання якості меду натурального та гармонізації національних нормативних документів з міжнародними.
Кругляк, Ю. О. Пошук невідповідностей українських та міжнародних вимог до якості меду / Ю. О. Кругляк, С. А. Памбук, І. А. Мартиросян // Якість та безпечність товарів : матеріали Міжнар. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів, Луцьк, 5 квіт. 2019 р. / Луцьк. нац. техн. ун-т. – Луцьк, 2019. – С. 127–129. – Бібліогр.: 2 назв.
мед, якість меду, експорт меду