Здоров’я – це один з найголовніших соціальних аспектів, що впливає на якість та тривалість життя людини. На стан здоров’я окремої людини та населення в цілому пливає ряд факторів: спадковість, соціально-економічні фактори, харчування, рівень розвитку медицини, природні умови проживання та стан навколишнього середовища. Одним з вагомих чинників, що безпосередньо впливають на стан здоров’я населення є якість та повноцінність харчових продуктів.
Абрамова, А. Г. Технологічні аспекти виробництва борошняних кондитерських виробів функціонального та дієтичного призначення / А. Г. Абрамова, О. В. Коваль // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 4–6 жовт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2018. – С. 56–57.
здоров'я, борошняні кондитерські вироби, кондитерські вироби, вироби дієтичного призначення