Жоден з наявних природних жирів, з-поміж яких і молочний, не задовольняє вимогам нутриціології, тому одним із завдань розробки продуктів зі збалансованим хімічним складом, в т.ч. комбінованих десертів, є правильна оцінка жирнокислотного складу сировини з метою його дальшого корегування і забезпечення оптимального жирнокислотного складу готового продукту.
Копійко А. В. Рослинні олії у комбінованих десертах для військовиків зі збалансованим жирнокислотним складом. / А. В. Копійко ; наук. кер. Н. А. Ткаченко // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХIІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 03–05 жовт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. О. М. Кананихіна. – Одеса : ФОП Бондаренко М. О., 2019. – С. 192–193 : табл.
рослинні олії, комбіновані десерти, десерти для військовиків, жирнокислотний склад десертів