Процес навчання хімії у ВНЗ постійно удосконалюється завдяки використанню новітніх технологій та різних методологічних підходів і методичних прийомів. В наш час з'явилася необхідність при викладанні курсу органічної хімії та засвоєнні його студентами надавати відомості, що дозволяють пристосовувати ці знанні для отримання теоретичного і практичного для оволодіння спеціальними дисциплінами, близькими до майбутньої професії, що забезпечує успіх підготовки компетентного фахівця на ринку праці.
Решта, С.П. Розвиток інтелектуальних здібностей студентів під час викладання дисципліни «Органічна хімія» / С.П. Решта, О.І. Данилова // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 132 - 133.
вищі навчальні заклади, викладання дисципліни, розвиток інтелектуальних здібностей, інтелектуальні здібності студентів