Науково-методичні проблеми оціночної діяльності в Україні

В колективній монографії кафедри обліку та аудиту Одеської національної академії харчових технологій «Науково-методичні проблеми оціночної діяльності в Україні» висвітлюються науково-теоретичні положення організації та методології оціночної діяльності з огляду на необхідність оптимізації оціночного процесу та отримання достовірної інформації щодо справедливої вартості його об’єктів. Основний зміст монографії складається із логічно-відбудованих і пов'язаних між собою розділів, у яких розкриваються такі питання: - вивчення окремих проблем організації оціночної діяльності в Україні; - розгляд основних методичних підходів до оцінки майна, майнових прав та бізнесу в різних умовах господарювання; - обліково-аналітичний аспект процесів переоцінки активів підприємства. Практична цінність монографії полягає у тому, що результати наукових досліджень і здобутків її авторів охоплюють широке коло питань оцінки майна підприємств харчової промисловості та можуть бути корисними для організації діяльності суб’єктів, які займаються оціночною діяльністю, а також освітян, науковців і студентів економічних спеціальностей.
Науково-методичні проблеми оціночної діяльності в Україні : монографія / за заг. ред. В. В.Немченка ; Одес. нац. акад. харч. технологій. - Київ : Каравела, 2018. - 216 с. : табл., рис. - Бібліогр.: с. 202-215. - ISBN 978-966-2229-93-8.
оціночна діяльність, державне регулювання, оцінка майна, оцінка бізнесу, аналіз ринку олійних культур, оцінка рівня розвитку підприємств, м’ясопереробні підприємства, переоцінка активів підприємства, оцінка конкурентоспроможності, підприємства харчової промисловості, оценочная деятельность, государственное регулирование, оценка имущества, оценка бизнеса, анализ рынка масличных культур, оценка уровня развития предприятий, мясоперерабатывающие предприятия, переоценка активов предприятия, оценка конкурентоспособности, предприятия пищевой промышленности