Фізичне самовиховання і самовдосконалення – головні умови здоров’я студентів

Кафедрою фізичної культури та спорту Одеської національної академії харчових технологій проведено дослідження з визначення відношення студентів до самостійної роботи з формування культури здоров’я, а також стосовно до занять фізичною культурою і спортом, які показали недостатню ефективність діючого процесу фізичного виховання студентів. Дослідження носило порівняльний характер і проводилося з метою виявлення суб’єктивного ставлення студентів до стану свого здоров’я, виявлення знань з формування культури здоров’я, а також стосовно до занять фізичною культурою і спортом.
Гончарук, В. В. Фізичне самовиховання і самовдосконалення – головні умови здоров’я студентів / В. В. Гончарук // Наука ІІІ тисячоліття: пошуки, проблеми, перспективи розвитку : матеріали ІІ Міжнар. наук.-практ. Інтернет-конф., Бердянськ, 25–26 квіт. 2018 р. / Бердян. держ. пед. ун-т. – Бердянськ, 2018. – Ч. 2. – С. 42–44.
здоров’я студентів, фізичне самовиховання, фізичне самовдосконалення, культура здоров’я, фізична культура