Самостійна робота студента являє собою одну із важливих форм учбового процесу. Для успішного виконання самостійної роботи студентам необхідне ретельне планування та контроль з боку викладачів. Викладачі створюють учбово-методичні комплекси з окремих дисциплін, що є педагогічною допомогою студентам в їх самостійній учбово-пізнавальній діяльності.
Паскал, Ю.Г. Значення самостійної роботи студента в оволодінні спеціальністю на технологічних семінарах / Ю.Г. Паскал // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 26 - 27.
самостійної роботи студента, учбовий процес, технологічний семінар