Формування комунікативних умінь студентів при вивченні української мови

Важливим завданням мови є її комунікативна функція. Навчити студентів правильно говорити, чітко, влучно, зрозуміло висловлювати думки, будувати речення, формулювати фрази, структурувати текст, розставляючи логічні наголоси, - одне з найважливіших завдань викладача-словесника. Програмою української мови передбачено формування комунікативних умінь і навичок студентів під час вивчення всіх розділів курсу української мови.
Віват, Г.І. Формування комунікативних умінь студентів при вивченні української мови / Г.І. Віват // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 149 - 150.
комунікативні вміння студентів, формування комунікативних умінь, вивчення української мови