Альбом активізації учбового процесу

При вивченні дисциплін, на які було скорочено майже на третину кількість лекційних годин, а робочі програми вимагають глибоких знань, потрібно посилити самостійну роботу студентів через втілення методу змагання. Кожний студент відпрацьовує окрему тему робочої програми, подаючи історію сьогодення та погляд у майбутнє з врахуванням пріоритетної ролі України у світі. Історичний досвід представлено у багатьох підручниках та численних електронних носіях. Студенти повинні знати роботи своїх товаришів, що працюють над сумісними темами.
Іваненко, А.В. Альбом активізації учбового процесу / А.В. Іваненко, О.А. Сологуб // Сучасні тенденції викладання у вищій школі: інформаційні та інноваційні технології навчання : електрон. зб. тез. 44-ї наук.-метод. конф. викл. акад., Одеса, [10-11 квіт.] 2013 р. / ОНАХТ. – Одеса, 2013. - С. 114.
учбовий процес, активізація учбового процесу