Енергоефективні технології виготовлення фруктових та овочевих чіпсів

Оскільки більшість овочів та фруктів є сезонним явищем, а деякі з них мають унікальні комбінації вітамінів та мінералів, необхідно споживати їх впродовж цілого року. Зберігання таких продуктів не завжди можливе впродовж тривалого часу. Одним з рішень цієї проблеми стає можливим при зберіганні овочів та фруктів у висушеному стані.
Пилипенко Є. О. Енергоефективні технології виготовлення фруктових та овочевих чіпсів / Є. О. Пилипенко ; наук. кер. О. Г. Бурдо // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХIІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 03–05 жовт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. О. М. Кананихіна. – Одеса : ФОП Бондаренко М. О., 2019. – С. 383–384.
фруктові чіпси, овочеві чіпси, технології виготовлення чіпсів