Соціальні інновації у готельному господарстві

З’ясовано, що впровадження соціальних інновацій у готельне господарство виступає не менш важливим, ніж впровадження технологічних, маркетин гових, процесних, управлінських та інших інновацій. Адже принципом сьогоденності кожного готельного підприємства стало «сервіс, доступний для всіх» та «все для задово лення клієнта». Використовуючи інноваційні методи і технології в соціальній галузі, го тель надасть кожному гостю відчуття особливості та унікальності, незалежно від віку, статі та фізичних можливостей особи. А це, у свою чергу, підвищить обсяг продажу готельного підприємства, поліпшить якість сервісу та оптимізацію витрат.
Патріченко Ю. С. Соціальні інновації у готельному господарстві / Ю. С. Патріченко, Ю. О. Халілова-Чуваєва // Інтеграційні та інноваційні напрямки розвитку індустрії гостинності: зб. тез. доп. ХІ Всеукр. міжвуз. наук. конф. студентів, аспірантів і молодих учених, Одеса, 19-20 трав. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. – Одеса, 2022. – С. 147-150. – Бібліогр.: 5 назв
готельне господарство, інновації, конкуренція