Повторне використання води для питних потреб: досвід, проблеми і перспективи

Повторне використання стічних вод може задовольнити до 25 % потреб у питній воді для деяких спільнот, адже передові технології здатні забезпечувати більш високі рівні оброблення та гарантувати безпечну якість такої питної води. Ця задача стає нагальною для регіонів, де почастішали засухи чи зникають інші, доступні джерела водопостачання, а потреби у воді питної якості постійно зростають через збільшення населення.
Войтенко А. М. Повторне використання води для питних потреб: досвід, проблеми і перспективи / А. М. Войтенко, Т. П. Григор’єва // Вода в харчовій промисловості : зб. тез доп. Х Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених, аспірантів і студентів, Одеса, 21–22 березня 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса : ОНАХТ, 2019. – с. 6–7. – Бібліогр.: 5 назв.
повторне використання води, стічні води, питна вода, очищених стічних вод