Застосування комп’ютерних інформаційних технологій у навчанні - одна з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку сучасного освітнього процесу. Інформаційна технологія навчання - це процес підготовки і передачі інформації засобом здійснення, якого є комп’ютерна техніка та програмні засоби.
Стасюкова К. В. Використання мультимедійної техніки при читанні лекцій студентам спеціальності 071 «Облік і оподаткування» / К. В. Стасюкова, Л. М. Головаченко // Забезпечення якості вищої освіти : матеріали Всеукр. наук.-метод. конф., Одеса, 10–12 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; ред. кол.: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса, 2019. – С. 287–288.
мультимедійна техніка, читання лекцій, облік і оподаткування