У сучасних умовах важливою відмінною особливістю перебудови навчального процесу є перехід від традиційних інформаційних методів навчання до активних. Це передбачає усебічне залучення студентів до різних видів самостійної роботи за усінапрями навчальної діяльності і, зокрема, при виконанні курсового проектування.
Аванесьянц А. Г. Завдання на курсове проектування як спосіб активізації самостійної роботи студентів / А.Г. Аванесьянц, П.М. Монтік // Розвиток методологічних основ вищої освіти в ОНАХТ : матеріали 48-ї наук.-метод. конф., Одеса, 12-13 квіт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2017. – С. 334.
курсове проектування, самостійна робота